36. Nej...obrácenější

5. dubna 2012 v 1:36 | Nixerwil |  Cyklus Muži ve sněhu

36. Kapitola

18+
Adam, spokojený s Benjamínovo reakcí, se k němu nahne v okamžiku, kdy se za Danielem zavřou dveře. Polapí jeho rty do svých, ve smyslném rytmu si s nimi začne pohrávat.

Jsou pořád tak sladké. Nasaje dolní ret a jemně skousne. Odpovědí mu je stisk dlaně na zadečku. Dnes by si rád prohodil pozice, změna je život a ví, že tím udělá Benovi radost.

Nechce se mu zdržovat, ruce se vrhnou na tepláky, které ukrývají tajemství dnešní rozkoše. Zajede za jejich gumu, setká se sice s odporem trenýrek, ale i tento problém rychle zažene. Prsty se setkají s horkou kůží napnutého penisu, zvědavě zdvihne pohled nahoru. Benjamín, roztažený na křesle si toto rozmazlování užívá.

Sjede na zem, aby ho z tepláků vyprostil, načež stáhne i ty své, aby se s nimi později nemuseli zdržovat.

Uchopí penis do ruky, rty vyhledají překrvený žalud. První dotyk patří nedočkavému jazyku, jenž obkrouží malý otvůrek a vynutí si tak průhlednou kapičku šťávy.

Neposedný prst vyhledá vchod do konečníku, trošku ho potrápí a zase zmizí.

Netuší, odkud se mu v ruce objeví lubrikovaný kondom, ale je rád, že ho nemusel jít hledat někam do ložnice.

Jeho ruce jsou zastaveny v předchozí činnosti, když ho začne nasazovat. "Co to…" Benjamín s roztaženými zornicemi překvapením, se na něj zmateně dívá.

"Co by?" spokojeně se na něj uculí, pokračuje ve své práci.

Posadí se obkročmo na křeslo, sice trochu nepohodlné, ale což, začali s tím tady, tak to zde mohou i dokončit.

Otře se zadečkem o zbytnělý penis pod ním, který prahne po tom, být uvnitř. Ještě ho trošku potrápí.

Usadí se mu na podbřišek, prstem objede konturu rtů. Benjamín pochopí, o co mu jde, vsaje ho do úst, stiskne mezi zuby. Jazykem objede.

Adam spokojený, že nemusí nic vysvětlovat, použije navlhčený prst k počátečnímu roztažení. Dává si dobrý pozor na to, aby ho Ben pořád sledoval, a opravdu, okouzleně sleduje, jak prst mizí v konečníku, který má za chvíli pojmout jeho úd.

"Adame…" tlumeně mu zasténá do ramene. Ten se na něj zkoumavě, rošťácky zadívá.

"Nějaký problém?" Vystrčí špičku jazyka, ale prst, kterým se připravoval, začne nahrazovat něčím jiným, daleko větším. Rukama se zapře o opěrky křesla, pomalu nasedne. Raději se zastaví a vydýchá to, než aby utrpěl nějaký šok. Cítí Benjamínův pohled na své tváři, oči ovšem nechá uzavřené do doby, dokud si není jistý dalším vývojem situací.

Prohne se v bocích, otevře oči, aby se mohly střetnout s těmi Benovými, usměje se. Vtiskne letmý polibek na rty, ale partner nespokojený s jeho reakcí si ho přitáhne do náruče a uctí ty rty dlouhým, abnormálně jemným polibkem plným lásky.

Začne dělat pomalé kroužky, tiché vydechnutí je mu odpovědí pro další pokračování, vzepře se tak, jak může, polohu nohou uzpůsobí do dřepu, kolena si opře o Benjamínův hrudník. Ten na něj jen shlíží a vyčkává, co se bude dít, protože moc dobře ví, že on s tímto bohužel nic neudělá, tak maximálně, že by byli v posteli nebo stáli. Takto je z něj jen loutka.

Adam spokojený, jak se mu to pěkně vyvedlo, rozpozná nevýhody této polohy, ale co se dá dělat. Uchopí Benjamína kolem krku tak, aby mu neubližoval, obličeje se přiblíží na vzdálenost nosu. Rty se opět střetnou v dech beroucím polibku, ruce zapletené do vlasů a jemné přejíždění po nahé kůži.

Ben uchopí do dlaně napůl vzrušený Adamův penis, pod dotykem začne nabývat, což se mu líbí, stáhne předkožku, palcem setře kapičku, která se objeví na vrcholu. Pohne se trochu proti němu, sevření na jeho penisu je neúprosné a zvyšuje se s každým pohybem, jak ho schválně Adam dráždí.

Zadívá se mu do očí, škádlivé ohníčky se v nich zmítají ze strany na stranu. Usměje se. Sjede ústy po tváři k ušnímu lalůčku, aby ho mohl trochu potrápit. Jazyk si pohraje s hranou, zuby jemně stisknou, výpad Adamovými boky vpřed nečekal. Spokojeně zamručí, ruce obejmou boky, přitáhnou si tělo více na sebe, donutí ho pohyb zopakovat.

Spletenec dvou těl se spojuje ve zničující vášni. Pohyby omezené několika překážkami se kompenzují jinými.

Steny prorážejí vzduchové bariéry tvořené zvídavým vánkem vycházejícím z otevřeného okna v kombinaci s rozžhaveným topením.

V jednu chvíli Benjamín vyrazí boky kupředu, rukama chytí Adamovo pozadí přidržujíc si ho u svého těla, nedbá bolesti vystřelující do ruky, přesune je ve spojení na pohovku, kde ovládne tělo pod sebou.

Rty polaská ten růžový kopeček vyčnívající z jemného porostu chloupků tvořících jakousi bariéru. Boky automaticky vyrážejí vstříc tomu teplu, vycházejícímu z Adamova těla. Konec se blíží, cítí to oba dva, pohledy se střetnou na půli cesty, zaklesnou do sebe.

Benova ruka pomalým obloukem kolem tváře vytvoří jakési gesto, které zakončí pohlazením po tváři, ještě několikrát přirazí, rukou se snaží jít ve stejném tempu, než ho pohltí orgasmus tryskající jako sopečná láva, zachycená bariérou. Mezi prsty si matně uvědomí lepkavou tekutinu.

Zhroutí se na tělo pod sebou. Smíchá šťávy rozkoše v jednu. Orosené čelo opře hrudní kost, načež z Adama vyjede, aby mohl odhodit použitý kondom a přitáhnout si ho do náruče.
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luczaida Luczaida | Web | 5. dubna 2012 v 1:52 | Reagovat

Vyplatilo se na to počkat! :-D
Už nikdy nechci slyšet, ať ti něco napíšu, umíš to líp než já! :-D :-D

2 bacil bacil | 5. dubna 2012 v 8:51 | Reagovat

Jestli takovou báječnou kapču dokážeš napsat i v takovou vražednou ranní hodinu tak je mi líto,ale spánek se už přesouvá na denní dobu :-)
Moc se těším na pokračování :-)

3 Katharine Colt Katharine Colt | Web | 5. dubna 2012 v 9:14 | Reagovat

Jo- A já jsem čekat nevydržela. Saakriš. Ale mě se chtělo tak spát! :D To už se fakt nedalo, takže bych z tohohle nic neměla.. Beztak. Kekeke :D A aspoň si pěkně.. Ehm... Zpříjemnila ráno a dostala chuť jít psát. Ale k tvé smůle Timečka.. Chá chá :D :P
Jinak- Souhlasím s bacil- Spánek se přesouvá na denní dobu! :D Nebo se nemusí přesouvat, ale nebudeš spát ani v noci.. (angel) :D
A nevím co kecat, takže se měj :D

4 kana~♥~ kana~♥~ | Web | 5. dubna 2012 v 11:26 | Reagovat

wow
pěkný, fakt že jo..a ....žhavý XD
ti se s tim nepářou, tak jako na začátku XD

5 Nyce-oH Nyce-oH | 5. dubna 2012 v 12:26 | Reagovat

No ještě, že si Dan u nich nic nezapomněl a nevrátil se v tu nejnevhodnější dobu, aby je zase přerušil xD úžasné  to bylo, moc se mi dnešní kapitola líbila.

6 Rhea Rhea | 5. dubna 2012 v 13:04 | Reagovat

Moc hezké. :-)

7 Basi Basi | 5. dubna 2012 v 18:14 | Reagovat

Proč jsem tak nějak čekala, že ten "dole" bude Ben?:D

8 Wierka Wierka | 5. dubna 2012 v 18:21 | Reagovat

*-*

jen se uč... my počkáme,  na tohle se vyplatí čekat :o)

9 Nixerwil Nixerwil | Web | 6. dubna 2012 v 0:46 | Reagovat

[1]: :-P

[2]: [3]: spánek se už skoro ani nekoná :D

[4]: Nn, divoši to jsou :)

[5]: Napadlo mě to, že by se vrátil :D ale nechtěla jsem vás zase tolik napínat :D Adam by asi vytáhl bejsbolku :d

[6]:  děkuji

[7]: :D jooo, to netuším :D

[8]: Děkuji, že to chápete :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama